חפש

לבידי לביא - נעים להכיר
רקע:

משפחת לביא החלה את פעילותה בשנת 1943 ומאז עוסקת בתחום העץ מזה שלושה דורות.

חברת לבידי לביא הוקמה בשנת 1985 ועסקה תחילה במסחר מקומי של לבידים. בהמשך,  בשנת 1990 פרצה בתנופה לתחום יבוא וסחר של לבידים, לוחות סיבית מלמין , מ.ד.פ, פורמייקה ופוסטפורמינג. מאז התרחבה החברה גם לתחום תבניות ולבידי טגו לבניה, לבידי ליבנה, צפצפה, ציפויי פורניר ועוד .

 
על פעילותנו:

משרדי החברה ממוקמים באזור התעשייה ברחובות שם קיים אחד משלושת מחסני החברה, בו ניתן להתרשם ממגוון מוצרי החברה. ברשות החברה מחסני הפצה נוספים ברחבי הארץ וסוכני מכירות בפריסה ארצית.

לבידי לביא מתאימה עצמה לצרכים המשתנים בענף הלבידים ומספקת מוצרי איכות לצד התמחות והתמקצעות בתחום, כל זאת על מנת לספק שירות מיטבי לקהל לקוחותיה. יבוא חומרי הגלם והמוצרים נעשה בעיקר מאירופה, ארה"ב, ברזיל וסין ולאחרונה גם ממדינות נוספות. החברה מייבאת את מוצריה גם כמוצר מוגמר וגם כלבידים בלתי מעובדים ומשלימה את תהליך הייצור בארץ באמצעות ציוד חדיש מהמתקדמים בתחום: משור גשר , מכונות חיתוך, הדבקה, קנטים ועוד.

לבידי לביא פועלת בשיתוף עם חברות נוספות בענף במטרה ליצור ערך מוסף ללקוחותיה ולאפשר להם ליהנות ממגוון מוצרים רחב ואיכותי. החברה מספקת את מוצריה למעל מאלף מפעלים ובתי עסק ברחבי הארץ.

 מקצועיות:

מבין לקוחות החברה נמנים גופים ממשלתיים כמו משרד הביטחון, התעשייה הצבאית  ומפעלי הריהוט המובילים בתחום. לבידי לביא הינה המשווקת הבלעדית של לבידי הפנדה והסטאר. לבידים איכותיים אשר ניבנו בהתאמה מלאה לתקן הישראלי. קילוף הלבידים עובר ייבוש בתנור בטרם ההדבקה לכן  אחוזי הלחות בלבידים אלו נמוכים ביותר ועל כן התוצאה המתקבלת היא יציבות ועמידות גבוהה. הניסיון הרב שנצבר עם השנים לצד שיטות ניהול חדשניות ומנהלים צעירים ונמרצים מקנים ללבידי לביא את אופייה המיוחד : חברה וותיקה בתנופה צעירה.

נשמח להכירך.

חדשות

CLASSIC קולקציית צבעים חלקים

 

הטרנד החדש לפנים ארון - גב 100, גב מעוצב, דמוי פשתן

קולקציית הפורנירים המשוחזרים מבית ALPI 

הכנסו לראות מה חדש...

קולקציה חדשה באוויר

המשטח הטכנולוגי המתקדם בעולם מבית LIRI ITALY

תודות לתכונותיו הטכנולוגיות החדישות של ה ZERO, אנו מציעים את המשטח

 

סדרת RIGATO מבית FORMICA

קולקציה חדשה ואופנתית, עוצבה בהשראת קסם הטקסטורות

והצבעוניות של עולם הטבע.

לדף הפייסבוק של לבידי לביא

 עקבו אחרינו

פורמייקות מעוצבות מבית CLEAF, בלעדי בלבידי לביא

 

    

קולקציה חדשה מבית "ALPI" האיטלקית -פורנירים משוחזרים

 

עכשיו בלביא ! ניתן להזמין גם פורנירים טבעיים

 

Formica
Cleaf
ALPI
Homapal

צור קשר

שם:  
 
טלפון:
אימייל: